Toimumiskoht

Kõik konverentsi  põhiprogrammi tegevused  toimuvad Tallink Spa & Conference Hotelli konverentsikeskuses.  Majutus on jagatud  Tallink Express Hotelli ja Tallink Spa & Conference Hotelli  vahel. Enamus osalejatest majutatakse Tallink Express Hotelli kahestes tubades.

Konverentsikeskus

Nagu nimestki aimata võib, mõeldi Tallink Spa & Conference Hotelli luues konverentside korraldamisele. Pärast töökat koosolekupäeva saab õhtut jätkata mitte ainult lobby baaris, vaid ka veekeskuses asuvas basseinibaaris või restoranis Nero. Vastuvõttude ja galaõhtusöökide korraldamine Tallink Spa & Conference Hotellis kulgeb lihtsalt ja sujuvalt. Tallink Spa & Conference Hotellis on kuus konverentsisaali, millest kõige suurem mahutab 263 inimest. Pakume nii tipptasemel tehnikat kui ka traditsioonilisi töövahendeid. Keerukamad heli-, filmimis- ja tõlketeenused on saadaval lisatasu eest.

Tallink Spa & Conference Hotel

Tallink Spa & Conference Hotel ühendab ideaalsel viisil ärireisid ja puhkuse. 2007. aasta märtsis avatud hotellis on kaasaegne konverentsikeskus, suur Aqua Spa veekeskus, ilukeskus Hera Salongid, restoran Nero, sigaribaar Fidel ja modernne lobby baar.

Tallink Spa & Conference Hotel
Address: Sadama 11a, 10111 Tallinn, Estonia
Tel: +372 630 1000
Fax: +372 630 1010
E-mail: spahotel@tallink.ee

Tallink Express Hotell

Tere tulemast Tallink Express Hotelli! Reisisadamast vaid mõne sammu kaugusel asuvast hotellist jõuab Tallinna Vanalinna 10-minutilise jalutuskäiguga. Oleme tõenäoliselt linna kõige mugavam ja mõistlikuma hinnaga hotell. Meil on 166 mugavat tuba, restoran Tempo, kõikjal tasuta WiFi, suur parkla ja väike laste mänguala.

Tallink Express Hotell