Kutse rahvusvahelisele konverentsile kultuuridevahelise haridusest ja kodakondsuse tulevikust Euro-Vahemere regioonis

Head koostööpartnerid ja huvitatud osalejad,

Euromed LogoKutsume teid osalema rahvusvahelisel konverentsil “Kultuuridevaheline haridus – Eile, täna ja homme…”, mis toimub Tallinnas, 9-ndal juunil 2017 projekti EUROMED Education Without Borders (www.euromed.sscw.ee) raames, mis toimub Euroopa ja araabia riikide omavahelises koostöös ja mida rahastavad Anna Lindh Foundation, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Kultuuriministeerium, Tallink Grupp ja teised.

REGISTREERIMINE ON AVATUD  1 APRILL KUNI 26 MAI 2017

Registreeri siin: http://euromed.sscw.ee/registration/

Konverents on kõrgetasemeline üritus, mis toob kokku praktikud (hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonnast), poliitikakujundajad, meedia ja rahvusvahelised doonorid, mõlemast regioonist, et ühiselt arutada regiooni pakilisemaid probleeme püsivate muudatuste teel. Konverents on ka koht kus tutvustame projekti tulemusi laiemas ringis.

Projekti „Euromed: Education without borders“ eesmärk on julgustada loovaid lahendusi ja edendada kultuuridevahelist haridust Euro-Vahemere regiooni noorte seas, et suurendada piiride ülest kommunikatsiooni ja ehitada usaldust ning motiveerida noori võtma juhtrolli regiooni arengus ning teadvustada kultuuride ülese koostöö kasulikkust, sest meil on ühised eesmärgid ja ühine tulevik. Loe edasi “Kutse rahvusvahelisele konverentsile kultuuridevahelise haridusest ja kodakondsuse tulevikust Euro-Vahemere regioonis”